دانلود نرم افزار QR-Code خوان

برنامه‌های اسکنرQR-Code و بارکد یکی از ضروری‌ترین برنامه‌های دستگاه‌های همراه است. این برنامه بسیار کم حجم و استفاده از برنامه بسیار آسان است و از رابط کاربری خوبی برخوردار می‌باشد. تنها لازم است دستگاه همراه خود را در مقابل QR کد قرار دهید ( به صورتی که QR کد کامل درون کادری که وسط صفحه مشخص شده قرار گیرد تا برنامه به طور خودکار کد را اسکن نماید. این برنامه نیز انواع QR کد و بارکد را که شامل متن، URL، شماره تماس، تاریخ، ایمیل، مکان جغرافیایی و... می باشد، پشتیبانی می‌کند.

 

دانلود QR-Code و بارکد خوان

سیستم عامل دستگاه همراه خود را انتخاب کنید
 

آموزش استفاده از نرم افزار و اسکن QR کدهای ما

شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای QR-Code خوان (که بالا برای دانلود قرار داده شده)، QR کدهای ما را اسکن کرده و خلاصه اطلاعات مکانی که در آن قرار دارید بدون نیاز به اینترنت مشاهده کرده و برای به دست آورن اطلاعات کامل (متن، تصویر، راهنمای صوتی، فیلم و ...) با استفاده از اینترنت لینک موجود را باز کرده و اطلاعات را بر روی سایت ما مشاهده نمایید.

نکته: آموزش با نرم افزار Barcode Scanner سیستم عامل اندروید می باشد ولی نرم افزارهای دیگر و سیستم عامل های دیگر تقریبا به همین صورت هستند.
 

ابتدا نرم افزار QR کد خوان را دانلود و بر روی دستگاه همراه خود نصب کرده و سپس برای اسکن QR کدها آن را اجرا کنید.


 
 

سپس دستگاه همراه خود را به صورتی در مقابل QR کد قرار دهید که QR کد کاملا درون کادر مشخص شده بر روی صفحه دستگاهتان قرار گیرد.
(مانند تصویر زیر)


 
 

اگر دورین دستگاه شما حداقل کیفیت لازم را داشته باشد و نور محیط برای اسکن دوربین کافی باشد و چیزی جلوی نمایان شدن کامل QR کد درون دوربین را نگیرد، نرم افزار بدون نیاز به اینترنت به سرعت (نهایتاً پس از چند ثانیه نگه داشتن کامل و واضح QR کد درون کادر) ، اطلاعات را مانند تصویر زیر به شما نمایش می دهد.


 
 

سپس برای بدست آوردن اطلاعات کامل (توضیحات، عکس، فیلم، راهنمای گویا و ...) آن مکان لینک موجود را کلیک کنید تا با استفاده از اینترنت به صفحه اختصاصی آنجا وارد شوید.


 
 

در پایین صفحه هر مکان هم می توانید نظر و تجربه شخصی خودتان را با دیگران در میان بگذارید و راهنمای دیگران باشید و همچنین می توانید از نظر و تجربیات بقیه استفاده کنید. 

نکتهبه دلیل اینکه عده زیادی از مخاطبان ما از گوشی هوشمند و اینترنت همراه استفاده میکنند، سایت ما به گونه ای بهینه طراحی شده که با هر دستگاهی که وصل شوید مطابق با اندازه صفحه همان دستگاه اطلاعات را به نمایش در می آورد و ضمناً حجم داده ها را با حفظ کیفیت تا جایی که ممکن باشد پایین آورده ایم تا شما در سریع ترین حالت ممکن صفحه را مشاهده کنید و حجم کمی هم از اینترنت شما مصرف شود.